Пятница, 07.10.2022, 01:55
Приветствую Вас Гость | RSS

Одесский юридический лицей

Форма входа
Календарь
«  Октябрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Педагогический коллектив лицея


Щасливий той, кому Бог подарував Учителя...

Так, саме Учителя з великої лiтери. Кожен з нас за шкiльний вiк зустрiчає немало вчителiв. Однi з повагою запам'ятовуються, вiд других пам'ять вiдвертається, третi пройшли немов стороною...

Ми щасливi, що нас оточують ВЧИТЕЛI - кращi з кращих, якi надихають i пiдтримують, радiють i сумують разом з нами.

Спасибi, що Ви робите все можливе для нас!

А робите безмiрно багато: надихаєте вiрити у високе й вiчне, заставляєте бути безпощадними до себе, що допомагає збудувати мiсток в майбутнє життя.

Вам, дорогi нашi ВЧИТЕЛI, дано робити з нами чудеса.

Ну i чого ми без Вас вартi?



Список кафедр та вчителів ліцею в 2012-2013 навчальному році

 

Кафедра суспільних дисциплін: Думик Г.М. Куратор – Войтович І.О.

  1. Войтович І.О. – історія
  2. Думик Г.М.-історія
  3. Герега О.Г.-історія
  4. Підгорна Н.І.-історія
  5. Коритнюк Я.О.-право
  6. Прутцев С.Б.-право
  7. Крупська Н.П.-право
  8. Черопіта Т.М.-людина і світ

Кафедра філологічних наук: Грицькова Н.Ф.  Куратор - Самойленко Н.А.

  1. Самойленко Н.А.-рос. мова
  2. Єфімова Н.О.- світ. літ
  3. Шиян Т.О.- укр. мова
  4. Луговенко Н.М. – укр. мова
  5. Грицькова Н.Ф.-укр. мова
  6. Кафтанова О.А.-укр. мова
  7. Булгакова І.В.-укр. мова
  8. Беспалова Т.В.- світ. літ
  9. Токарчук Т.М.-рос. мова
  10. Артошина Л.В.-рос. мова

Кафедра іноземних мов: Шлятова Л.І. Куратор – Самойленко Н.А.

  1. Шлятова Л.І.- англійська мова
  2. Протосеня І.А.- англійська мова
  3. Лустіна Е.Е. -англійська мова
  4. Кулєшова О.В.- англійська мова
  5. Співак М.Ю.- англійська мова

Кафедра природничо-математичних  наук:  Вайншток Я.М. Куратор – Чохіна В.П.

  1. Шиян О.В.-географія
  2. Чохіна В.П. –математика
  3. Вайншток Я.М. –математика
  4. Черненко С.Й. - фізика
  5. Щур С.П. – математика
  6. Матрюк Н.С. – географ
  7. Поліщук Т.В. – фізика
  8. Балімова О.О. – хімія
  9. Шанюк З.І. – біологія
  10. Федорова Т.- біологія
  11. Єлькіна О.А. – економіка
  12. Гельман Р.М. - інформатика
  13. Тараймович Н.Б._інформатика

Кафедра патріотичного та фізичного виховання: Куратор – Самойленко Н.А.

  1. Єрмаченко Н.В. – фізкультура
  2. Єрмаченко Д.М. -фізкультура
  3. Давій Л.М. – медико-санітарна підготовка

Кафедра громадянської освіти та виховання: Філатова Н.В. Куратор - Шиян Т.О.

  1. Філатова Н.В. – психологія
  2. Дроздова А.В. – ми-громадяни, моє рідне місто
  3. Черопіта Т.М.. – світ юридичних професій, правоох. органи
  4. Матрюк Н.С. – «Євростудії».


Всього в ліцеї працюють---- основний викладацький склад та 9 сумісників, в тому числі: 3 кандидата наук, 10 вчителів-методистів, 2 старших вчителя, 7 викладачів ВНЗ,

3 відмінника освіти України, 21 вчитель вищої категорії, 4 молодих спеціалісти.

Прогноз погоды
Поиск
Это интересно....
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2022