Понедельник, 22.04.2024, 13:38
Приветствую Вас Гость | RSS

Одесский юридический лицей

Форма входа
Календарь
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

После уроков


Если вы думаете, что после звонка с последнего урока лицей пустеет, то вы глубоко заблуждаетесь. Каждый лицеист может найти себе занятие по душе, будь то кружок по интересующему предмету, подготовка к турниру, репетиция спектакля или, например, танцы...Выбор есть на любой вкус!


Клуб Фемида  , МПА

в 1998 году на базе Оесского юридического лицея совместно с ЦОС УМВС Украны в Одесской области был создан город ской молодёжный правовой клуб «Фемида». Основными задачами клуба являются безплатна правовая и психологическая помощ підросткам,профилактика и предотвращение преступности среди молодёжи.

В 2001 году в рамках клуба «Фемида» была создана добровольная молодёжная общественная организация «Молодёжная полицейская академия» (МПА). Целью которой является объединить молодёжь региона для  

Дальнейшего совершенствования правового воспитания и профориентации, формирование правового и общественного сознания, которое основано на соблюдении прав и свобод человека.


Клуб творчості «Кредо»

Запрошує всіх, хто відчуває в собі хист, та внутрішнє покликання до мистецтва, театру, співів, хореографії, до центру творчості «Кредо». Туту ви маєте добру можливість виявити свої таланти.

 

Клуб «Юний кореспондент»

Хочеш стати справжнім журналістом, кореспондентом, вмієш помічати цікаві моменти життя та гарно подавати їх у письмовому вигляді, приходь до нас. Наші випускники навчаються на факультеті журналістики, а ми теж не відстаємо і вже зараз друкуємо свої статті не лише в ліцейській, а й в міських газетах.

 

Клуб «Дебати»

Клуб сприяє розвитку особистості. Дає змогу обговорити всі світові та життєві проблеми. Навчає мистецтву аргументованої бесіди та вмінню захистити власну точку зору та власний погляд у житті.

 

Клуб «Українські вечорниці»

Якщо ти маєш бажання краще пізнати традиції та культуру нашого народу, тобі подобаються українські страви, пісні і ти цікавишся історією культури українців, то цей клуб саме для тебе.


Танцювальний клуб "Феміда Стар"

Якщо бажаєш танцювати, вмієш рухатися і маєш чуття ритму, тоді тобі дорога у танцювальний клуб. Під керівництвом керівника гуртка Черопіти Тимофія Миколайовича ти станеш справжньою зіркою.


 

Фольклорний ансамбль «Червоні мальви»

У нашому ансамблі ми співаємо народні та естрадні пісні. Наш ансамбль приймає участь у різноманітних фестивалях і конкурсах пісенної творчості.

 

Літературний клуб «У Тетяни»

Запрошує всіх, хто любить літературу і театр, хто має хист до написання віршів та прозових творів і всіх тих, хто просто любить читати.

 

Клуб «Що?Де?Коли?»

 Якщо ти інтелектуал, хочеш багато знати, цікавишся різноманітними фактами, запрошуємо тебе до нашого клубу. 


Клуб «Українська світлиця» - керівник Грицькова Н.Ф. традиції, обряди, звичаї українського народу.


Клуб творчості „Кредо" -   Карпенко О.О. клуб художньої самодіяльності для тих, хто хоче показати свої таланти.


Секція  «Волонтери»  - Дроздова А.В. для тих , хто хоче навчитися працювати …. 


Клуб мандрівників  -  Матрюк Н.С. для любителів подорожей.


Психологічний клуб – Філатова Н.В. пізнай себе, навчись спілкуватися з іншими. 


«Євро-клуб» -   Матрюк Н.С.Прогноз погоды
Поиск
Это интересно....
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2024